WYDARZENIA W LUTYM

15.02.2023r.- w naszym przedszkolu odbędzie się bal karnawałowy.

16.02.2023r.-odbędą się zajęcia z  dźwiękoterapii .Zajęcia te harmonizują ciało, przywracają mu równowagę. Poprawiają nastrój, łagodzą stres oraz motywują do dalszego działania.  Prowadzone przez Panią Monikę Doroszkiewicz  Pracującą  z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, seniorami oraz z osobami z niepełnosprawnościami ruchowymi i intelektualnymi. Od lat prowadzi dźwiękoterapię w Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami Intelektualnymi, w domach spokojnej starości, DPS-ach oraz zajęcia edukacyjne w szkołach i przedszkolach.

20.02.2023r. godz.9.00- W naszym przedszkolu odbędzie się spektakl pt.,, Przygody Krasnala Pączka”- pokazanie ile korzyści dla dziecka płynie z aktywnych form spędzenia czasu, racjonalnego i higienicznego odżywiania regularnego spożywania dobrze zbilansowanych posiłków.

24.02.2023r. godz. 9.00- w naszym przedszkolu odbędzie się  teatr pt. ,, Jaś i Małgosia” -to spektakl kolorowego teatru cieni rzucanych na ekran magicznym urządzeniem zwanym grafoskopem inspirowany baśnią braci Grimm. Ta każdemu znana baśń, w tej adaptacji scenicznej zadziwia formą, dzięki której zyskuje lekkość przekazu, dość wydawałoby się ponurej treści. Główną myślą przedstawienia jest to, że z każdej trudnej sytuacji jest wyjście, trzeba tylko mieć nadzieję!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków z rodzeństwem i rodzicami do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie poetyckim:

„ZIMOWE RYMOWANIE”

Cele konkursu:

• Uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody w okresie zimowym
  • Rozwijanie kreatywności i wyobraźni
  • Zainteresowanie dzieci poezją
  • Popularyzowanie poezji dziecięcej

Regulamin konkursu:

1. Uczestnikami konkursu są dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzinami
  2. Uczestnicy konkursu wymyślają własny utwór poetycki lub rymowankę o tematyce zimowej
  3. Ułożony wiersz można ozdobić pracą plastyczną
  4. Praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek, nr grupy, tytuł utworu
  5. Prace konkursowe należy przesłać na adres jagodki02@gmail.com do 20 lutego 2023r.

Oceny prac konkursowych dokona Komisja Konkursowa, uwzględniając następujące kryteria: udział dziecka w wykonanej pracy, oryginalność w przedstawieniu tematuLaureaci konkursu otrzymają dyplomy i drobne upominki.

DRODZY RODZICE

GR I, GR II, GR III, GR IV

W poniedziałek 23.01.2023r. Wybieramy się do Kina Bonarka Cinema City na film animowany pt.,, YUKU I MAGICZNY KWIAT”. Wyjazd z przedszkola o godz. 9.20

Drodzy Rodzice GR. V GR. VI

Serdecznie zapraszamy na ,,Jasełka Krakowskie”

KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ: GR.V W CZWARTEK 19.01.2023r.godz.16.00

GR.VI.  W PIĄTEK    20.01.2023r. godz.16.00

Zajęcia ze Strażnikiem Miejskim

GRUPA: V, VI 17.01.2023  GODZ. 9.30

GRUPA :I,II,III,IV,20.01.2023 godz.9.30

W naszym przedszkolu odbędą się zajęcia o bezpieczeństwie  prowadzone przez Strażnika  Miejskiego. Dzieci poznają charakterystyczne elementy munduru, mogą je przymierzać, oglądać. Będą prowadzone zajęcia związane z bezpieczeństwem w domu, w przedszkolu i na podwórku. Na zajęciach będzie również wykorzystany ,,Autochodzik’’, który cieszy się ogromną popularnością.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji obsługi oraz dzieciom, którzy najpierw zaangażowali się w przygotowanie przedszkolnego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, a później wzięli w nim udział hojnie płacąc za cudne ozdoby, wypieki oraz świąteczne upominki. Dzięki Państwa szczodrości i zaangażowaniu w nasze wspólne działania Konto Rady Rodziców  wzbogaciło się o kwotę 1010zł.