KLUB KRASNALA

„Kiedy Pani Lucyna Krzemieniecka przed laty stworzyła postać małego, czupurniastego krasnala nie przypuszczała pewnie, że któregoś dnia stanie się on postacią najbardziej wyjątkowa spośród wyjątkowych”.
W listopadzie 2006 pani Melania Sobota – Dyrektor Przedszkola nr 57 w Katowicach napisała list do wszystkich odnalezionych placówek im. Krasnala Hałabały z  zaproszeniem do współpracy. List stanowił  nie jako realizacje pierwszego projektu pod hasłem:
 „HAŁABAŁA NOWINĘ OGŁASZA – DO SWOJEGO KLUBU PRZEDSZKOLA ZAPRASZA”.
Ich celem było nie tylko nawiązanie znajomości, która w efekcie doprowadzi kiedyś do spotkania dyrektorów, ale także wymiana doświadczeń, pomysłów, scenariuszy uroczystości, wspólnych , choć na odległość działań, wspólnej zabawie i nauce.
I tak oto rozpoczeła się przygoda klubu, który z roku na rok się powiększał.
Teraz co roku realizowane są nowe projekty, których sprawozadania prezentujemy podczas konferencji. Wspólne spotkania oznaczają nowe pomysły, dobre rady, podnoszenie jakośći pracy placówek, a nade wszystko wspaniała zabawę dla dzieciaków.

link do strony: http://kpkh.dlaprzedszkoli.eu/