Strona głowna  /  Galeria  /  " Kto pocieszy pechowego nosorożca"-
" Kto pocieszy pechowego nosorożca"-
data dodania: 2019-12-08

Dnia 27.11.2019 dzieci z grupy III i IV obejrzały przedstawienie w Teatrze Groteska pt: „Kto pocieszy pechowego nosorożca.”
Atrakcją tego przedstawienia jest postać nosorożca prawdziwych rozmiarów, która porusza paszczą i ogonkiem, ma także ruchome oczy i uszy. Odnosi się wrażenie, że to żywy zwierzak!
W przedstawieniu tym poruszana jest kwestię samoakceptacji, samoocenie, stawiania sobie celów, które nie zawsze należy realizować za wszelką cenę.
Na przykładzie głównego bohatera dzieci mogą się przekonać, że nie warto tracić czas i energię na coś, co z góry jest skazane na niepowodzenie. Najczęściej powoduje to stres, smutek , frustrację.
Wyobraźnię widzów pobudzą też interesujące wizualizacje. To spektakl po części lalkowy, a po części aktorski. Dużymi jego atutami są wyrazista forma, mądry przekaz i dynamika opowieści. Rytmiczne piosenki i pomysłowa choreografia stanowią dodatkowo o atrakcyjności przedstawienia.

Brak zdjęć w tej galerii