Strona głowna  /  Galeria  /  Spotkanie ze Strażą Miejską
Spotkanie ze Strażą Miejską
data dodania: 2018-03-25

W dniu 15 i 16 marca 2018 r. nasze przedszkole odwiedzili funkcjonariusze Straży Miejskiej Miasta Krakowa, którzy przeprowadzili zajęcia z dziećmi w każdej grupie wiekowej na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym- a wszystko w zabawowej i ciekawej formie  z wykorzystaniem rekwizytów. W trakcie tego niecodziennego spotkania goście przy aktywnym udziale dzieci, przypomnieli miejsca i zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.
Przedszkolaki miały okazję wykazać sie wiedzą na temat  znajomości wybranych znaków drogowych , funkcji sygnalizacji świetlnej  oraz pasów, utrwalili  sobie numery alarmowe.. Rozwiązywali rónież zagadki z dziedziny dotyczącej bezpieczeństwa.Dziękujemy