Strona głowna  /  Galeria  /  Teatrzyk w przedszkolu " Eko -ciocia"
Teatrzyk w przedszkolu " Eko -ciocia"
data dodania: 2018-02-11

7 lutego 2018 nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Krakowa, którzy zaprezentowali przedstawienie „Eko –ciocia”.W roli głównej wystąpili: Petronela Zgniećśmieć i Hilary Tuwrzuć, którzy przez wspólną zabawę przypominali o potrzebie sortowania śmieci .
Petronela przypominała, na co należy zwrócić uwagę wyrzucając śmieci, że należy czytać, co jest napisane na workach do których je wrzucamy.
Dzieci doskonale poradziły sobie z zadaniami jakie stawiali przed nimi aktorzy. Hilary Tuwrzuć zaprosił dzieci do udziału w konkursie, w którym dzieci posegregowały górę śmieci- papier i plastik do odpowiednich worków. Wspólnie z aktorami bawiliśmy się przy piosenkach „Ekologia” i „Bryś”.
Naszym przedszkolakom nie obce są słowa sortowanie, recykling, ale dzięki temu spotkaniu na pewno je sobie utrwaliły.
Dzieci bawiły się wspaniale. Przedszkolaki nawet na chwilę nie okazały znudzenia a aktorów za przybycie nagrodziły wielkimi brawami.