Strona głowna  /  Galeria  /  Występ grupy teatralnej " Kanon"
Występ grupy teatralnej " Kanon"
data dodania: 2017-12-02

W dniu 28 listopada w naszym przedszkolu gościła grupa teatralna „Kanon” z przedstawieniem „Maniery biedronki Lucynki”
Dobre maniery to podstawa wzajemnych relacji koleżeńskich, nie tylko podczas pobytu dzieci w przedszkolu. Tytułowa biedronka Lucynka miała duży problem, ponieważ nie potrafiła się kulturalnie zachować i nie miała dobrych manier. Na szczęście z pomocą naszych przedszkolaków i swoich przyjaciół Krasnala Mądralka i trutnia Olka nauczyła się magicznych słów: „proszę", „przepraszam", „dziękuję" kulturalnego zachowania przy stole oraz przekonała się, że zawsze warto jest być miłym, dobrym i grzecznym.
Przygody biedronki Lucynki pozwoliły zweryfikować nabytą już wiedzę, a także utrwalić wzory dobrego wychowania. Dzieci aktywnie i żywiołowo współpracowały z aktorami, okazując spontaniczną radość i zadowolenie z udzielonych rad biedronce Lucynce.