Strona głowna  /  Galeria  /  Światowy Dzień Walki z Otyłością-" Cukier- nie dziękuję"
Światowy Dzień Walki z Otyłością-" Cukier- nie dziękuję"
data dodania: 2017-10-28

W dniu 24.X.2017 w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Światowy Dzień Walki z Otyłością” pod hasłem „Cukier -nie dziękuję” Po śniadaniu we wszystkich grupach odbyły się pogadanki na temat " Jakie skutki ma spożywanie dużej ilości cukru ". oraz "W jaki sposób możemy go ograniczyć. Nasze przedszkolaki dowiedziały się, co robić, aby być zdrowym (nie tylko na ciele, ale i duchu) oraz nie chorować. W każdej z grup dzieci wspólnie z Paniami przygotowały zdrowe ciasteczka wykonane z płatków owsianych, bananów i owoców suszonych, które następnie zostały upieczone. Wszystkie pyszne ciasteczka zniknęły w mgnieniu oka w trakcie podwieczorku. Mamy nadzieję, że dobre nawyki nabyte dzisiejszego dnia, pozostaną z dziećmi na co dzień.