Strona głowna  /  Aktualności

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA W SAMORZADOWYM PRZEDSZKOLU NR 140 W KRAKOWIE

Samorządowe Przedszkole nr 140 w Krakowie dysponuje wolnymi miejscami.
Rekrutacja uzupełniająca odbywa się na tych samych zasadach jak rekrutacja zasadnicza (tzn. pod uwagę brane są te same kryteria co w rekrutacji „marcowej”). O przyjęciu kandydata decyduje punktacja.

Terminarz rekrutacji uzupełniającej w Samorządowym Przedszkolu nr 140:

1. Terminy składania dokumentów: 25.05.2020 r. do 02.06.2020 r.
Komplet dokumentów - wniosek wraz z załącznikami  należy przesłać skanem na adres mailowy przedszkola: przedszkole140@poczta.fm lub umieścić w skrzynce w holu przedszkola, w podpisanej, zaklejonej kopercie, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

1. Ogłoszenie list zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych: 17.06.2020 r. godz. 9:00.
  2. Potwierdzenie woli przyjęcia od 21.06.2020 r. do 27.06.2020 r. w godzinach otwarcia sekretariatu.
  3. Ogłoszenie list przyjętych i nieprzyjętych: 26.06.2020 r. godz. 9:00

Wznowienie pracy przedszkola.

Szanowni Rodzice !

Z dniem 18 maja przedszkole wznawia swoją działalność w ograniczonym zakresie w „reżimie sanitarnym „ zgodnie z Procedurami , które zamieszczone są w zakładce dla Rodziców opracowanymi na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego .
Zgłoszenia do przedszkola w warunkach zagrożenia epidemiologicznego przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną , najpóźniej do wtorku poprzedzającego tydzień od którego planujecie Państwo zgłosić dziecko , po uprzednim dokładnym zapoznaniu się z Procedurami organizacji pobytu dzieci w Samorządowym Przedszkolu nr 140 Krakowie w warunkach zagrożenia epidemiologicznego COVID 19.
Po otrzymaniu zgłoszenia na adres mailowy zostaną wysłane dokumenty , które należy wypełnić , podpisać i wysłać drogą elektroniczną . Po przeanalizowaniu możliwości zapewnienia dziecku opieki Dyrektor przedszkola potwierdza przyjęcie dziecka .
Przedszkole nie będzie przyjmowało dzieci , które nie zostały zgłoszone zgodnie z opisanymi zasadami .

Dyrektor przedszkola
Lucyna Martini

Rzeczy pozostawione w przedszkolu .

Szanowni Rodzice .

Uprzejmie proszę o odbieranie pozostawionych w przedszkolu indywidualnych rzeczy dzieci w szczególności pościeli dzieci z grypy I,II,III .
Odbiór możliwy w godzinach 8 -14 tej po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Dyrektor przedszkola
Lucyna Martini