Strona głowna  /  Aktualności

Rodzice dzieci grupa IV,V,VI .
W wejściu do przedszkola wyłożone są zestawy książek dzieci z grup IV,V,VI.
Rodziców zainteresowanych proszę o odbiór :
w dniach 25 marca w godzinach od 11.00 do 15 .00
26 marca w godzinach od 9.00 do 13 .00
W późniejszym terminie po uzgodnieniu telefonicznym .\
Dyrektor przedszkola

Drodzy Rodzice .

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem , przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19 praca przedszkola zostaje zawieszona od dnia 16 marca do dnia 10 kwietnia 2020.

Przyjmowanie wniosków rekrutacyjnych odbywać się będzie :
  1. Drogą elektroniczną :Poprzez wypełnienie elektronicznie  wniosku rekrutacyjnego, zapisanie w formacie PDF i podpisanie przez oboje rodziców .
  2. Przesłanie dokumentu  na adres e-mail przedszkola : przedszkole140@poczta.fm wraz ze skanem lub zdjęciem ostatniej strony wniosku z podpisami obojga rodziców oraz skanem  lub zdjęciem podpisanych wymaganych oświadczeń oraz załączników.
  3. Osobiście : po umówieniu się telefonicznie -  12 266 10 02  , 660 637 559
Kryterium rekrutacyjne - szczepienia
Mając na względzie wyjątkową sytuację i konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 jako dokument potwierdzający spełnianie kryterium dotyczącego szczepień wystarczające jest oświadczenie rodzica lub książeczka szczepień.

Papierową wersję wniosku można składać,  w  zaklejonych  kopertach,  do skrzynki  umieszczonej  w  holu przedszkola.
Po przeanalizowaniu wniosków , otrzymacie państwo drogą elektroniczną informację   o zaakceptowaniu wniosku lub koniczności uzupełnienia.
Od dnia 23 marca w zakładkach grup zamieszczane są propozycje zabaw i działań dla rodziców pozostających z dziećmi domu .
Dyrektor przedszkola

DRODZY RODZICE!
W związku z zawieszeniem pracy przedszkola, na stronie internetowej zostaną  przygotowane propozycje zajęć
i zabaw dla dzieci wynikających z podstawy programowej    i planu pracy. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do odwiedzania  zakładek grupowych, w których będą znajdować się zajęcia i zabawy dla każdej grupy.

Przekaż 1% podatku
W minionym roku 2019 dzięki Państwa włączeniu się w akcję" Przekaż 1% podatku" zebrano kwotę 4765,59 zł. Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup zabawek i pomocy dydaktycznych dla dzieci.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Zbliża się okres rozliczenia podatku i po raz kolejny zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Samorządowego Przedszkola nr 140 w Krakowie oraz poinformowanie o naszej akcji rodziny, znajomych, współpracowników , aby pozyskać jak największą ilość darczyńców.
Droga przekazania tej darowizny w postaci 1% jest prosta.
Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym:
nr KRS:0000270261
natomiast w celu specjalnym : PRZEDSZKOLE 140 w Krakowie-329