Strona głowna  /  Aktualności

Praca przedszkola w czasie wakacji
Na stronie internetowej: www.portaledukacyjny.krakow.pl opublikowano harmonogram przerw wakacyjnych w samorządowych przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków.
Nasze przedszkole w miesiącu lipcu 2020 będzie zamknięte .
Pracować będziemy w miesiącu sierpniu 2020.

W sprawie uczęszczania dziecka do innego przedszkola w okresie wakacji należy kontaktować się z dyrektorami przedszkoli zgodnie z harmonogramem.

DZIEŃ OTWARTY
  SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 140
ul. Słomiana 8,
tel: 12-266-10-02

7 marca 2020r. w godzinach 10:00-13:00
W tym czasie pokażemy Państwu nasze przedszkole, opowiemy o naszej pracy i wyjaśnimy zasady rekrutacji do przedszkola.
Zaprosimy dzieci do wspólnych zabaw plastycznych, sportowych, kreatywnych. Przedstawimy program zdrowego żywienia realizowany w przedszkolu wraz z degustacją zdrowych przekąsek.
Zaprezentujemy ofertę edukacyjną naszego przedszkola.

Przekaż 1% podatku
W minionym roku 2019 dzięki Państwa włączeniu się w akcję" Przekaż 1% podatku" zebrano kwotę 4765,59 zł. Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup zabawek i pomocy dydaktycznych dla dzieci.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Zbliża się okres rozliczenia podatku i po raz kolejny zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Samorządowego Przedszkola nr 140 w Krakowie oraz poinformowanie o naszej akcji rodziny, znajomych, współpracowników , aby pozyskać jak największą ilość darczyńców.
Droga przekazania tej darowizny w postaci 1% jest prosta.
Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym:
nr KRS:0000270261
natomiast w celu specjalnym : PRZEDSZKOLE 140 w Krakowie-329