To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności

Praca przedszkola w sierpniu

Przedszkole wznawia swoją działalność po przerwie wakacyjnej z dniem 03.08.2020 r. Na dzień dzisiejszy nadal obowiązuje reżim sanitarny, dzieci przyjmowane są wyłącznie od godziny 7:00 - 8:00, odbierane wyłącznie od 15:00 - 16:00.

Do przedszkola zostają przyjęte dzieci, których rodzice dokonali zgłoszenia w czerwcu. Warunkiem przyjęcia do przedszkola jest nadesłanie do dnia 31.07.2020 r. oświadczenia o stanie zdrowia dziecka i domowników oraz akceptacji przez rodziców  obowiązujących w przedszkolu procedur.

 

Dyrektor przedszkola

Lucyna Martini

 

 

 ANKIETA– PRACA ZDALNA W
SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU NR 140
 
Szanowni Rodzice.
 
Dnia 30 czerwca w związku z przerwą wakacyjną kończymy publikowanie materiałów na naszej stronie internetowej .Praca zdalna była trudnym zadaniem dla Państwa także i dla Nauczycielek. Starałyśmy się wywiązać jak najlepiej na miarę możliwości technicznych . Prosimy o Państwa uwagi na temat  jakości  i skuteczność naszej pracy ,informacje otrzymane od Państwa posłużą usprawnieniu prowadzenia tej formy pracy oraz komunikowania się z Państwem za pomocą strony internetowej .
 
 
Uprzejmie dziękuję za wypełnienie ankiety .                                                                                                                                             
 
Dyrektor przedszkola
Lucyna Martini
 
 

 

PRACA PRZEDSZKOLA W SIERPNIU
Szanowni Państwo,
Na dzień dzisiejszy nadal obowiązuje reżim sanitarny i procedury związane z zagrożeniem epidemiologicznym. 
Samorządowe Przedszkole nr 140 nie będzie mogło zapewnić w sierpniu opieki wszystkim zgłaszanym dzieciom. Rodzice, które deklarowali chęć korzystania z przedszkola w sierpniu 2020 r. otrzymują na adres e-mail kartę zgłoszenia, oprócz dotychczasowych kryteriów dających pierwszeństwo przyjęcia dodałam kryteria dodatkowe w sytuacji gdyby trzeba było dokonać wyboru pierszeństwa.
Z poważaniem,
Dyrektor Przedszkola

 
 
 
Rzeczy pozostawione w przedszkolu .
 
Szanowni Rodzice .
 
Uprzejmie proszę o odbieranie pozostawionych w przedszkolu indywidualnych rzeczy dzieci w szczególności pościeli dzieci z grypy I,II,III .
Odbiór możliwy w godzinach 8 -14 tej po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
 
Dyrektor przedszkola
Lucyna Martini

 

 
 
Archiwum aktualności